portfolio.

Wspieramy naszych klientów w obszarach reklamy i marketingu.

Anja Fashion

Anja Fashion

Polski producent autorskiej odzieży wytwarzanej w krótkich seriach. Zakres obsługi: opracowanie identyfikacji wizualnej, przegotowanie sklepu internetowego, wsparcie sprzedaży, fotografia reklamowa i produktowa, obsługa targów i wydarzeń specjalnych.

Anja Fashion
PPG Deco
PPG Deco

PPG Deco Polska

Producent farb i lakierów o różnych zastosowaniach, właściciel m. in. marek Dekoral, Drewnochron, Bondex, Cieszynka. Zakres obsługi: projektowanie, produkcja i dystrybucja w sieciach DIY materiałów POS oraz wzorników kolorów, projektowanie i produkcja materiałów BTL, wsparcie sprzedaży w sieciach DIY. 

Electrolux

Electrolux

Producent sprzętu agd. Zakres obsługi: przygotowanie materiałów wspierających rekrutację, produkcja filmu szkoleniowego supply chain.

Electrolux
Jawo
Jawo

Jawo Sp. z o.o.

Jeden z wiodących producentów mrożonej żywności. Zakres obsługi: produkcja telewizyjnych billboardów sponsorskich, produkcja filmu korporacyjnego, organizacja i realizacja wydarzeń specjalnych, m. in. eventu z okazji 25-lecia firmy oraz otwarcia fabryki uruchomionej w kooperacji z japońskim partnerem Ajinomoto..

Mahle

Mahle Poland

Globalna firma dostarczająca rozwiązania w dziedzinie silników spalinowych, mechatroniki i układów chłodzenia. Zakres obsługi (jako podwykonawca): działania z zakresu employer brandingu - wsparcie działań skierowanych do pracowników mających na celu integrację zespołu oraz podnoszenie jakości i wydajności.

Mahle
Tymbark
Maspex Tymbark

Maspex

Jedna z największych firm w branży spożywczej, lider na rynku soków i napojów, właściciel m. in. marek Tymbark i Kubuś. Zakres obsługi: projekty i produkcja opakowań oraz materiałów POS.

Kontakt

Biuro we Wrocławiu:
INSPOT Adv.
Agencja Reklamowa
ul. Szparagowa 2/4
52-311 Wrocław

+48 793 321 103

inspot@inspot.pl

inspot kontakt